+48 42 655 90 09 interstylpak@onet.eu
  • banner
  • banner
  • banner

Opakowania fasonowe

Opakowania fasonowe mogą mieć różne kształty i otwierać się na różne sposoby. Sposób produkcji tego rodzaju opakowań związany z zastosowaniem wykrojnika, czyli specjalnie zaprojektowanej matrycy tnącej pozwala na uzyskanie pożądanego kształtu i konstrukcji pudełka. Poszczególne modele opakowań fasonowych różnią się od siebie sposobem zamknięcia, liczbą okienek czy uchwytów. Dzięki temu tworzymy produkty idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Po wstępnych ustaleniach z klientem przygotowujemy projekt, a następnie wysyłamy go do akceptacji. Ostatnim etapem jest przekazanie projektu do realizacji. Kartony fasonowe wysyłamy na płasko i wystarczy je złożyć. Zwykle nie wymagają dodatkowego klejenia ani zszywania.

Zastosowanie opakowań fasonowych

Opakowania fasonowe sprawdzają się zawsze wtedy, kiedy potrzeba niestandardowych rozwiązań. Produkujemy opakowania fasonowe m.in. dla:

  • producentów ceramiki i szkła,
  • producentów elektroniki,
  • producentów artykułów spożywczych.

Oferujemy pudła zamykane, które nie tylko dobrze zabezpieczają zawartość, ale również wykorzystywane są do wysyłek i przechowywania. Nasza oferta obejmuje także walizki tekturowe, do których można włożyć prezent czy materiały szkoleniowe. Na zamówienie wykonujemy również teczki tekturowe stosowane jako obwoluty na dokumenty, zdjęcia czy materiały promocyjne. Ponadto możemy wykonać tacki, opakowania na alkohol czy też płyty winylowe.