+48 42 655 90 09 interstylpak@onet.eu
  • banner
  • banner
  • banner

Produkcja opakowań kartonowych

Firma Inter-Styl-Pak z Łodzi działa od 1999 roku i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się produkcją opakowań kartonowych dla klientów z całej Polski. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przygotowywać najwyżej klasy opakowania tekturowe z Łodzi.

Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i mniejszymi inwestorami. Wśród naszych klientów znajdują się firmy z różnych branż przemysłu. Zajmujemy się produkcją opakowań tekturowych w ramach zamówień jednorazowych lub stałej współpracy. Realizujemy nie tylko zlecenia na tradycyjne pudełka, wykonujemy także bardziej skomplikowane projekty, które tworzymy zawsze w ścisłej współpracy z klientem.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań z tektury

Nieustannie się rozwijamy, a nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań z tektury pozwala nam na znajdywanie najlepszych rozwiązań. Udoskonalamy także naszą ofertę, w której można znaleźć opakowania klapowe, pudełka fasonowe czy kartony wielkogabarytowe. Wszystkie wykonywane są z tektury najwyższej jakości.

W czasie produkcji pudełek kartonowych w naszej firmie to zleceniodawca decyduje o ich ostatecznym wyglądzie. Nie tylko wybiera wymiary i kształt opakowania, ale także kolor i rodzaj tektury, jaka zostanie użyta do jego wykonania. Tym sposobem nasze produkty są niepowtarzalne, choć zawsze wyróżniają się najwyższą jakością.

Produkcja opakowań z Łodzi w trosce o ekologię

W naszej firmie troszczymy się o środowisko naturalne. Na terenie zakładu prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów, a produkcja opakowań odbywa się w taki sposób, aby zminimalizować ślad węglowy. Także tworzone przez nas produkty mogą być wykorzystywane wielokrotnie, a w razie konieczności mogą być poddane recyklingowi. To cenna informacja również dla naszych klientów, którym także zależy na naszej planecie. Jednocześnie zapraszamy do współpracy takie firmy, które chciałaby zaoszczędzić i móc wielokrotnie wykorzystywać zakupione opakowania sporządzone z najlepszej tektury.